WYDARZENIA

>> Więcej...

POGODA

  • Pogoda aktualna: Partly Cloudy
    25 °C

NOCLEGI

z BratislawaHotels.sk

Transport taksówką (Wiedeń, Bratysława, Budapeszt)


Polecamy Wam możliwość zarezerwowania przejazdu samochodowego do sąsiednich stolic za pośrednictwem naszych sprawdzonych partnerów. Do dyspozycji mamy auta osobowe przeznaczone dla trzech pasażerów, busem dla ośmiu, lub mikrobus dla czternastu osób.

Wiedeń

Wiedeń i Bratysława są prawdopodobnie dwoma najbliżej położonymi stolicami na świecie. Odległość między nimi to zaledwie 64 kilometry. Jazda z wiedeńskiego lotniska do Bratysławy trwa mniej więcej 45 minut.

Cena naliczana jest za cały pojazd, a nie za osobę. Za odległość pomiędzy wiedeńskim lotniskiem Schwechat do któregokolwiek hotelu, lub innego miejsca w Bratysławie kosztuje 1950 słowackich koron. Za odpowiednią dopłatą mamy do dyspozycji bus dla 4-8 osób oraz reprezentacyjną limuznę, do których można wsiąść nie tylko na lotnisku, ale również
w wybranym punkcie w mieście.

Bratysława

Lotnisko Milana Rastislava Štefánika w Bratysławe znajduje się mniej więcej w odległości 12 kilometrów od centrum miasta. Jazda z lotniska trwa 15-25 minut w zależności od aktualnej sytuacji na drogach. Linia autobusowa numer 61 komunikacji miejskiej jeździ bezpośrednio na trasie między lotniskiem a Dworcem Głównym.

Cena za usługę pobierana jest za cały pojazd, a nie za osobę. Jazda z bratysławskiego lotniska do któregokolwiek hotelu lub miejsca w Bratysławie kosztuje 390 słowackich koron. Za odpowiednią opłatą mamy do dyspozycji bus dla 4-8, jak również reprezentacyjną limuzynę.

Budapeszt

Budapeszt i Bratysława są położone od siebie w odlegości około 250 kilometrów. Droga do Budapesztu zajmuje mniej niż trzy godziny.

Cena za usługę pobierana jest za cały pojazd, a nie za osobę. Jazda z budapesztańskiego lotniska Ferihegyi, do któregokolwiek hotelu lub miejsca w Bratysławie kosztuje 7100 słowackich koron. Za odpowiednią dopłatą mamy do dyspozycji bus dla 4-8 osób oraz reprezentacyjną limuznę, do których można wsiąść nie tylko na lotnisku, ale również w wybranym punkcie w mieście.

Pozostałe miejsca

Nasi partnerzy oferują także przewóz do innych miast:

Słowacja:

Z Bratysławy do któregokolwiek miejsca na Słowacji.

Państwa sąsiadujące:

Czechy - Z Bratysławy do któregokolwiek miejsca w Czechach.
Węgry- Z Bratysławy do któregokolwiek miejsca na Węgrzech.
Polska- Z Bratysławy do któregokolwiek miejsca w Polsce.
Austria - Z Bratysławy do któregokolwiek miejsca w Austrii.

Aby uzyskać więcej informacji na temat przewozu do pozostałych miejsc, cen za przejazd limuzyną, busem lub mikrobusem, prosimy o kontakt na adres info@bratislavaguide.com.


Comments from our visitors:

iwona wrote on 23.11.2011 at 12:46:30:
Please let me know how much will I pay for a transport from Vienna airport to Bratislava on Friday (25th Nov)in the morning. My flight is in Vienna at 8.45 am.


Natalia wrote on 10.04.2009 at 11:37:27:
Hello
Please send mi information (today please,quickly,because this is a matter of urgency) timetable bus from Viena to Bratislava ( afternoon, 16:20..and next..p.m.)
in 16 April

and 17 april from Bratislava to Viena ( i don't get info about time-plese send me timetable in all day)

I want too info about price.

I wait

Best regards
Natalia


Add comment:This text available at: http://www.bratislavaguide.com/transport-taksowka-wieden-bratyslawa-budapeszt