PODUJATIA

>> Viac...

POASIE

  • Aktulne poasie:
    0 C

UBYTOVANIE

z BratislavaHotels.sk

Taxi doprava (Viedeň, Bratislava, Budapešť)

NOVINKA: Parkovanie na Viedeňskom letisku je odo dňa 1. Októbra spoplatnené. Chceme Vám preto oznámiť, že pokiaľ sa rozhodnete využiť našu partnerskú spoločnosť na prepravu z Viedeňského letiska do Bratislavy budeme Vám účtovať EUR 4,50 za čakanie nad rámec prvých 15 minút. Ďakujeme za pochopenie.

Ponúkame Vám možnosť objednať si osobnú autodopravu prostredníctvom našich overených partnerov. K dispozícii máme osobné auto pre troch pasažierov, dodávku pre ôsmych, alebo mikrobus pre štrnásť osôb.

Viedeň
Viedeň a Bratislava sú pravdepodobne dve najbližšie hlavné mesta na svete, vzdialené od seba len 64 kilometrov. Jazda z viedenského letiska do Bratislavy trvá približne trištvrte.

Cena sa účtuje za celé vozidlo, nie za osobu. Jazda z viedenského letiska Schwechat do ktoréhokoľvek hotela, alebo inej destinácie v Bratislave stojí € 60 v osobnom aute. K dispozícii za príplatok je aj dodávka pre 4-8 osôb (€ 90), ako aj reprezentačná limuzína. Dopravu z centra Viedne do Bratislavy ponúkame v cene € 85 za osobné vozidlo a € 109 za dodávku.

Bratislava
Letisko Milana Rastislava Štefánika v Bratislave je vzdialené približne 12 kilometrov od centra mesta. Jazda z letiska trvá 15-25 minút v závislosti od dopravnej situácie. Linka číslo 61 mestskej hromadnej dopravy jazdí z letiska cez mesto na Hlavnú stanicu.

Cena služby sa účtuje za celé vozidlo, nie za osobu. Jazda z bratislavského letiska do ktoréhokoľvek hotela, alebo miesta v Bratislave stojí € 18. K dispozícii za príplatok je aj dodávka pre 4-8 osôb, ako aj reprezentačná limuzína.

Budapešť
Budapešť a Bratislava sú od seba vzdialené približne 250 kilometrov, jazda do Budapešti trvá menej ako tri hodiny.

Cena služby sa účtuje za celé vozidlo, nie za osobu. Jazda z budapeštianskeho letiska Ferihegyi do ktoréhokoľvek hotela, alebo miesta v Bratislave je možná na objednávku. Dodávka pre 4-8 osôb, rovnako aj limuzína sú k dispozícii. Za príplatok je možný aj nástup v meste

Ďalšie miesta
Naši partneri ponúkajú prepravu aj do ďalších miest:

Slovensko
Z Bratislavy na ktorékoľvek miesto na Slovensku

Susedné krajiny
Česká republika - z Bratislavy na ktorékoľvek miesto v Čechách
Maďarsko - z Bratislavy na ktorékoľvek miesto v Maďarsku
Poľsko - z Bratislavy na ktorékoľvek miesto v Poľsku
Rakúsko - z Bratislavy na ktorékoľvek miesto v Rakúsku

Pre ďalšie miesta, ceny za jazdu autom, limuzínou, dodávkou alebo mikrobusom, nas kontaktujte mailom na adrese info@bratislavaguide.com.

This text available at: http://www.bratislavaguide.com/taxi-doprava