PODUJATIA

>> Viac...

POASIE

  • Aktulne poasie:
    0 C

UBYTOVANIE

z BratislavaHotels.sk

Bratislava Guide - Slovensky

Sprievodca Bratislavou - prehliadky mesta Bratislava, bratislavské pamiatky, praktické informácie (MHD), mapa, kalendár podujatí
Vitajte na www.BratislavaGuide.com, nezávislom turistickom sprievodcovi Bratislavou. Naším cieľom je pomôcť Vám spoznať hlavné mesto Slovenska v jeho plnej kráse, veľkosti a rôznorodosti. Prinášame vám denne aktualizované informácie o najzaujímavejších turistických atrakciách v Bratislave, organizovaných prehliadkach mesta a mnohých tradičných i netradičných miestach, ktoré stoja za spoznanie.

Bratislava je hlavným mestom Slovenska, počet jej obyvateľov je takmer 450,000. Je situovaná na oboch brehoch Dunaja, niečo vyše 60 kilometrov od hlavného mesta Rakúska, Viedne. Prinášame vám podrobnú online mapu Bratislavy. Umožní vám nájsť cestu do Starého mesta, k pamätihodnostiam mesta, či do Vášho hotela. S hrdosťou vám predstavujeme náš Event Calendar, najväčší prehľad koncertov, výstav a iných podujatí, zaujímavých nie len pre turistov.

Na ľavej strane tejto stránky sa nachádza oranžový stĺpec, v ktorom nájdete najaktuálnejšie správy z mesta, prehľad kultúrnych udalostí, aktuálne počasie, informácie o užitočných službách ako sú organizované prehliadky, požičovňe áut, doprava na letisko a zoznam ubytovacích kapacít v Bratislave z partnerskej stránky Bratislava Hotels.

Na pravej strane, v zelenom stĺpci, môžete nájsť informácie o baroch, kluboch, krčmách, reštauráciách a obchodoch, praktické rady a tipy ako stráviť príjemne čas v Bratislave. Všetky informácie sú nekomerčné, zaradené bezplatne, na základe odporúčaní našich redaktorov a návštevníkov.

Snažíme sa aby www.BratislavaGuide.com bol čo najobjektívnejším, užitočným sprievodcom naším mestom. Vždy privítame vaše poznámky, otázky či opravy na info@bratislavaguide.com.

This text available at: http://www.bratislavaguide.com/slovensky