PODUJATIA

>> Viac...

POČASIE

  • Aktuálne počasie: Mostly Cloudy
    18 °C

UBYTOVANIE

z BratislavaHotels.sk

Rýchle občerstvenie alebo kde sa najesť v noci v Bratislave


Okrem siete McDonaldov (Hviezdoslavovo námestie, Námestie SNP, Obchodná ulica) ponúka Bratislava neustále vzrastajúce možnosti miestnych fast-foodov a bufetov.
Bagel & Coffee Story- štýlový franchise na kávu a jedlo, s moderným interiérom na Štúrovej ulici, blízko Univerzity Komenského.

Bagetéria - veľa malých bufetov ponúka čerstvé bagety s množstvom plniek (obľúbenou je bagetéria na pešej zóne na rohu Zelenej a Ventúrskej ulice).

Kebap - pred pár rokmi nebolo možné nájsť dobrý kebab v meste, ale ponuka stále rastie, rovnako i kvalita. Zájdite si do, dlho do noci otvoreného, bufetu pod Michalskou bránou, alebo do Happy Kebap na Námestí SNP. Výborný kebab dostať aj v bufetoch pri internátoch v Mlynskej Doline.

Manderlák - občerstvenie otvorené dlho do noci sa nachádza v spodnej časti kedysi najvyššej budovy v meste. Manderlák (na okraji Námestia SNP) ponúka vyprážané mäso, hotdogy, kuracie prsia v žemli a mnoho iného.

Richman - stánky ponúkajú bratislavskú špecialitu - richman - žemľu so šunkou, majonézou, syrom, veľkou porciou kapusty a ďalšími prílohami, ktoré si sami vyberiete - veľmi lacné, veľmi chutné, najmä neskoro v noci. Tri obľúbené stánky v centre sú na Šafárikovom námestí, na Kamennom námestí a na Mariánskej blízko Hotela Kyjev.

Stará tržnica - veľa malých stánkov a bufetov ponúkajúcich langoše, lokše, bagety či palacinky sa nachádza v priestoroch krytej tržnice na Námestí SNP.


Comments from our visitors:

Ray Bans For Cheap wrote on 18.06.2014 at 15:41:47:
luxurious will be inside of blood
Ray Bans For Cheap http://www.maml.org/


Replica Ray Bans wrote on 13.06.2014 at 17:37:53:
he has already jeopardized your only ladies ive ever before cherished
Replica Ray Bans http://www.mathmeets.com/


peter wrote on 20.05.2011 at 11:11:12:
19.5.11 - na richmany pozor. Vcera som dostal na Safku jeden syrovy...Na to, ze byva zemla sucha som si zvykol, ale na to, aby bola este aj plesniva si zvyknut nemienim.


Amy wrote on 03.03.2007 at 14:29:48:
Bagel and Coffee is the best. I could not stop eating their bagels. They are so so gooooood.


Add comment:This text available at: http://www.bratislavaguide.com/rychle-obcerstvenie-v-bratislave