WYDARZENIA

>> Więcej...

POGODA

  • Pogoda aktualna: Clear
    25 °C

NOCLEGI

z BratislawaHotels.sk

Prostytucja w Bratysławie


Obecnie na Słowacji prostytucja nie jest nielegalna, ale nie jest także dokładnie określona przepisem prawnym, jakkolwiek formy paserstwa lub handlu zorganizowanego są sprzeczne z prawem. Jak w innych wielkich miastach, również na ulicach Bratysły można spotkać prostytutki oraz kluby oferujące masaże erotyczne czy bary ze striptizem.

Prostytutki, które pracują wieczorem czekają w godzinach nocnych na klientów przybywających w okolice ulicy Krížnej samochodami lub taksówkami. Kolejnym, niemal tradycyjnym miejscem tego typu, jest ulica Panónska- droga na Petržalce wiodąca w kierunku granicy węgierskiej, w pobliżu rafinerii Slovnaft. Ponieważ prostytucja nie jest uregulowana prawnie, opieka medyczna dla prostytutek nie jest zagwarantowana. Wiele z nich jest podejrzewanych o przestępstwa narkotykowe. Prostytucja homoseksualna koncentruje się w okolicach kościoła Blumentálskeho na ulicy Blumentálskej.

W centrum miasta, przeważnie w większych barach, usługi prostytutek są skierowane głównie w stronę zagranicznej klienteli. Dość często ich głównym celem jest okradnięcie swojego klienta, dlatego w kontaktach z nimi trzeba zachować ostrożność. Zdarzyły się także przypadki, gdy klienci zostawali celowo odurzeni lub znarkotyzowani, a następnie zwabieni przez prostytutkę, która grała jedynie rolę przynęty. W tym czasie klient zostawał okradany przez zorganizowaną grupę przestępczą.

Usługi seksualne skierowane do mężczyzn i kobiet oferuje także wiele stron internetowych i czatów. Półlegalną formę prostytucji możemy spotkać w salonach z erotycznym masażem, które znajdują się w całym mieście i przy drogach wiodących do Bratysławy. Największym zainteresowaniem cieszą się salony oferujące tańce erotyczne, striptizy czy tańce przy rurze; wiele spośród nich działa jako prawdziwy dom publiczny. Aby przyciągnąć klienta, agencje towarzystkie posługują się rozmaitymi technikami i trikami, szczególnie gdy chodzi o cudzoziemca nieznającego języka. Inną formą usług prostytutek są „domki"- mieszkania prywatne, w których kilka dziewczyn czeka na telefon od klienta.

W Bratysławie istnieje również wiele serwisów oferujących „towarzyszenie" klientowi. Ich oferty znajdują się najczęściej na stronach internetowych. Zazwyczaj są to drogie usługi.

Jeśli zdecydujecie się odszukać usługi seksualne w Bratysławie, ważne jest, abyście przy tym zachowali ostrożność i przezorność. Najlepsze rady i podpowiedzi możecie otrzymać od taksówkarzy lub portierów pracujących przy recepcji w hotelach o niższym prestiżu. Kondony można kupić na recepcji w większości hoteli, na stacjach benzynowych, w supermarketach, a także w automatach, które znajdują się w niektórych barach i klubach.

Uwaga: W powyższym tekście nie mamy na celu wspierania lub propagowania prostytucji i usług towarzyskich. Wiemy jednak, że niektórzy turyści poszukają takich ofert, dlatego chcielibyśmy dostarczyć im potrzebnych wskazówek i ustrzec naszych gości przed potencjalnym zagrożeniem i ryzykiem korzystania z tego typu usług.


Comments from our visitors:

wrote on 22.11.2013 at 20:43:31:


Henryck USA wrote on 02.11.2013 at 19:59:00:
I czego Polack pisze taki shit?


henryck usRa wrote on 06.09.2013 at 16:26:29:


Krzysztof wrote on 08.08.2013 at 14:46:00:
Podziwiam was Polacki z USA - Henryck, Radeck, Franeck itd.


Maki wrote on 16.10.2012 at 23:54:39:
"Rządzą nami ludzie, dla ktf3rych władza jest celem a nie narzędziem, ktf3rym jakiś cel można osiągnąć. Tym samym zanuldowafiśmy sobie jedynie figurantf3w, ludzi pełniących funkcje dla samego ich pełnienia a raczej po to, by nikt inny nie mf3gł ich pełnić."Myślę, że rządzą nami ludzie ktf3rzy dobrze wiedzą czego chcą. Ci, o ktf3rych Pan pisze w cytowanych zdaniach to tylko figuranci, ale rządzący nie dlatego, że są zachłanni na władzę, ale że znajdują się na stanowiskach jako "słupy" podstawione przez tych ktf3rzy rządzą naprawdę. Jak będzie trzeba, to się ich wymieni w trybie ekspresowym.


Henryck USA wrote on 19.05.2010 at 18:16:26:
Takie rzeczy u nas w USA sie nie zdarzajo. Ludzi maja szanowanie, robi piniondzy legalny sposoby, nie musi daje pupa. Smutny...
Polack jedzie do USA - robi mnogo piniendzy.


Add comment:This text available at: http://www.bratislavaguide.com/prostytucja-w-bratyslawie