WYDARZENIA

>> Więcej...

POGODA

  • Pogoda aktualna: Clear
    24 °C

NOCLEGI

z BratislawaHotels.sk

Bratislava Guide - Polski

Przewodnik po Bratysławie - Polski
Witajcie na www.BratislavaGuide.com, niezależnym turystycznym przewodniku po Bratysławie. Naszym celem jest pomóc Wam poznać stolicę Słowacji w jej pełnej krasie, wielkości i różnorodności. Dostarczamy Wam codziennie aktualizowane informacje o najciekawszych atrakcjach turystycznych w Bratysławie, organizowanych imprezach miejskich i wielu tradycyjnych i nietradycyjnych miejscach, które warto zobaczyć.

Bratysława jest stolicą Słowacji, liczba jej mieszkańców sięga prawie 450.000. Jest sytuowana na obu brzegach Dunaju, 60 km od stolicy Austrii, Wiednia. Polecamy Wam szczegółową mapę Bratysławy. Można ją bez problemów wydrukować, a pomoże Wam w odnalezieniu drogi do Starego Miasta, zabytków czy Waszego hotelu. Z dumą przedstawiamy Wam także nasz Kalendarz Wydarzeń, największy przegląd koncertów, wystaw i innych przedsięwzięć, które budzą zainteresowanie nie tylko wśród turystów.

Po lewej stronie znajduje się pomarańczowa kolumna, w której znajdziecie najaktualniejsze informacje dotyczące miasta, przegląd wydarzeń kulturalnych, aktualną pogodę, informacje o użytecznych służbach, wypożyczalni aut, dajazdu na lotnisko i wykaz miejsc noclegowych w Bratysławie z partnerskiej stronki Bratislava Hotels.

Po prawej stronie, w zielonym słupku, odnajdziecie informacje o barach, klubach, karczmach, restauraciach i sklepach; praktyczne rady i wskazówki jak przyjemnie spedzić czas w Bratysławie. Wszystkie informacie są niekomercyjne, całkowicie bezpłatne, oparte na wskazówkach naszych redaktorów i gości.

Dokładamy wszelkich wysiłków, aby www.BratislavaGuide.com był najbardziej obiektywnym i użytecznym przewodnikiem po naszym mieście. Bedziemy wdzięczni za Wasze uwagi, pytania lub korekty.

This text available at: http://www.bratislavaguide.com/polski