PODUJATIA

>> Viac...

POČASIE

  • Aktuálne počasie: Clear
    17 °C

UBYTOVANIE

z BratislavaHotels.sk

Obchodné centrá a suveníry


Obchodné centrá

V Bratislave je viacero populárnych veľkých obchodných centier, ďalšie sú vo výstavbe. Dve z nich sú v širšom centre a sú dostupné nielen autom, ale aj mestskou hromadnou dopravou. Po Novom moste sa cez Dunaj dostanete zo starého mesta do Auparku, Polus je na Vajnorskej ulici. V oboch centrách je množstvo rôznorodých obchodov a multiplexové kiná. Na okraji mesta, blízko letiska, je Avion Shopping Park. Stavia sa River Park a Eurovea.

Vína

Kvalitné slovenské vína môžete kúpiť v Trunku na Hurbanovom námestí, v St.Michael's na Michalskej ulici, alebo vo Vinotéke Svätého Urbana na Klobúčnickej ulici. Obchod s vínom Kodrianka, na Laurinskej ulici sa špecializuje na moldavské a francúzske vína.

Suveníry

Stánky so suvenírmy, upomienkovými drobnosťami a maličkosťami sú na Hlavnom námestí v najužšom centre mesta a na Hviezdoslavovom námestí pred Slovenským národným divadlom. Výrobky tradičných slovenských remesiel a umenia dostať v ÚĽUVe na Námestí SNP, alebo na pešej zóne na Obchodnej ulici. Blízko McDonaldu na Námestí SNP nájdete Suvenir SHOP.

Značková predajňa brúseneho skla a kryštálu RONA ponúka z väčšej časti slovenské sklo, vyrábané v Lednických Rovniach. Horné oddelenie s vlastným vchodom je otvorené sedem dní v týždni.

Obchod so športovými suvenírmi Lacne Dresy sa nachádza na Špitálskej ulici.

Značkový výpredaj

Najbližšie veľké centrum značkového výpredaja je McArthurGlen Designer Outlet Center v rakúskom Parndorfe, približne 40 km od Bratislavy. Centrum leží priamo na diaľnici A4 pri Exite 43 (Neusiedl am See), ponúka široký výber značkového oblečenia. Cez týždeň je otvorené od 9:30 do 19:00 a v sobotu od 9:00 do 18:00.


Comments from our visitors:

????? wrote on 06.07.2014 at 02:05:46:


2014????? ??? GUCCI ??? Pantheon(?????) ???? ??? YA115209 ??????,???? wrote on 30.06.2014 at 17:22:37:


burberry green monday deals wrote on 28.11.2013 at 05:34:40:
<a href="http://www.thechevin.net/">Gucci 2013 Green Monday</a>
[url=http://www.glidelas.com/]burberry green monday deals[/url]


BoubErucceero wrote on 07.05.2013 at 11:23:01:
gt <a href="http://www.petalpushersblvd.com/">louboutin sale</a> pg <a href="http://gainesvillewellness.com/">louis vuitton</a> pj <a href="http://vernonfischer.com/">christian louboutin</a> rf <a href="http://www.jmartinweb.com/">coach outlet online</a> st <a href="http://www.robertsautorestoration.com/">ralph lauren uk</a> iw <a href="http://www.limasfarm.com/">vibram shoes</a> zk <a href="http://puroclean-denver.com/">coach outlet</a> qd <a href="http://localkeymaker.com/">mulberry outlet</a> ef <a href="http://ninmadison.org/">mulberry bags</a> ka <a href="http://www.trueaspiration.com/">ralph lauren</a> hz <a href="http://www.nadege-petrucci.com/">vibram australia</a> uy <a href="http://www.ksquared4kids.com/">christian louboutin outlet sale</a> uz <a href="http://crystalrunbarandgrill.com/">chanel outlet</a> wo <a href="http://www.kolyisraelareivim.org/">trx band</a> wv <a href="http://www.cgahomemods.com/">oakley</a>


wrote on 22.03.2011 at 19:45:21:


wrote on 23.06.2010 at 21:23:03:


Add comment:This text available at: http://www.bratislavaguide.com/obchodne-centra-s-suveniry