PODUJATIA

>> Viac...

POČASIE

  • Aktuálne počasie: Partly Cloudy
    5 °C

UBYTOVANIE

z BratislavaHotels.sk

Bratislavské kluby


Živá jazzová hudba hrá vždy od stredy do sobory v Jazz Cafe na Ventúrskej. Môžete skúsiť aj Cafe Studio Club na Laurinskej, ktorý tiež ponúka živé hranie viac krát do týždňa. Flamenco Music Club na Štefánikovej je obľúbeným miestom horúcich latino rytmos v skorých ranných hodinách. Odporúčame útulný downtempový Nu Spirit Bar (predtým známy ako Buddha Bar) na Medenej ulici s upokojujúcou nu jazzovou náladou a náročným osadenstvom rôznorodeého veku.

Veľmi populárnym miestom je Cirkus Barok, niekoľkoposchodový tanečný klub na lodi kotviacej na brehu Dunaja naproti Hotelu Devín, blízko Nového mosta. Študenti vyhľadávajú Unique club na vysokoškolských internátoch v Mlynskej doline, ďalšímobľúbeným miestom je neďaleký Elam.

Pre dnešné, aktuálne elektronické štýly skúste Radosť, nezávislý chill-outový bar a klub na Obchodnej, zrenovovaný klub Duna na Obchodnej, alebo dvojposchodový klub Channels na Župnom námestí. Subclub, bývalý protiatomový kryt, v podhradí, blízko rieky neďaleko Nového mosta ponúka multižánrovú paletu zvuku, od lokálnych metalových kapiel až po techno party.

Kedysi známy Charlie's Pub (za Tescom blízko Hotela Kyjev) sa po znovuotvorení snaží naviazať na svoju tradíciu atmosféry deväťdesiatych rokov a tanečného šialenstva. Programy klubov orientujúcich sa na elektronickú hudbu nájdete napríklad na bajkonur.net alebo velkeveci.sk.

This text available at: http://www.bratislavaguide.com/kluby-v-bratislave