WEATHER

  • Current weather:
    0 ░C

ACCOMMODATION

from bratislavaguide.com

Dostihy v Bratislave


Bratislava Race 1Bratislavk├ę dostihov├ę z├ívodisko sa nach├ídza v Petr┼żalke, na pravej strane Dunaja. V sez├│ne od apr├şla do okt├│bra sa okrem v├Żnimo─Źn├Żch podujat├ş uskuto─Ź┼łuje 15 pretekov, v┼żdy v nede─żu o 14:00 (na jese┼ł o 13:00) a 18:00.Are├íl sa rozprestiera na ploche 28.7 hekt├íra, pri─Źom samotn├í dr├íha zaber├í 18.3 hekt├íra. L├şstky na preteky stoja ÔéČ 1.33 pre dospel├║ osobu a ÔéČ 0.66 pre ┼ítudentov, d├┤chodcov a vojakov. Deti do desa┼ą rokov maj├║ vstup zdarma.


Bratislava Race 2V z├ívodisku sa uskuto─Ź┼łuj├║ tri druhy pretekov. Na dvoch dr├íhach s d─║┼żkami viac ako 1,5 km sa behaj├║ rovinov├ę dostihy a na jednej z nich klus├ícke dostihy. Na prek├í┼żkov├ę dostihy je prisp├┤soben├í dr├íha so 14 pr├şrodn├Żmi prek├í┼żkami. Pre div├íkov s├║ k dispoz├şcii 4 kryt├ę a dve otvoren├ę trib├║ny s celkovou kapacitou takmer 1500 div├íkov.Ob─Źerstvenie po─Źas dostihov zabezpe─Źuj├║ bufety na trib├║nach a v okol├ş dr├íh, Gastrocentrum, kde je mo┼żn├ę sledova┼ą dostihy a re┼ítaur├ícia pri vstupe do are├ílu.


Bratislava Race WinnerV are├íli sa nach├ídza nieko─żko st├ívkov├Żch kancel├írii, kde je mo┼żn├ę stavi┼ą si na dostihy. Minim├ílny vklad je ÔéČ 1 na v├ş┼ąaza alebo umienstenie, ÔéČ 0.50 na poradie.

Dostihov├í dr├íha je dostupn├í autom a autobusov├Żmi linkami mestskej hromadnej dopravy s ─Ź├şslami 83 a 98. V are├íli je str├í┼żen├ę parkovisko pre 350 ├íut s poplatkom ÔéČ 0.70 a pred are├ílom je verejn├ę parkovisko s kapacitou okolo 400 ├íut.V are├íli sa ka┼żd├║ sobotu od 8 do 13 konaj├║ aj trhy so spotrebn├Żm tovarom. Vstupn├ę na trhy je ÔéČ 0.70 pre dospel├Żch a ÔéČ 0.40 pred ┼ítudentov a d├┤chodcov.

Aktu├ílny preh─żad pretekov n├íjdete medzi ┼íportov├Żmi podujatiami v Bratislava Event Calendar.

This text available at: http://www.bratislavaguide.com/dostihy-v-bratislave