EVENTS

>> More...

WEATHER

  • Current weather: Clear
    24 °C Clear

ACCOMMODATION

from BratislavaHotels.com

Dostihy v BratislaveBratislava Race 1Bratislavké dostihové závodisko sa nachádza v Petržalke, na pravej strane Dunaja. V sezóne od apríla do októbra sa okrem výnimočných podujatí uskutočňuje 15 pretekov, vždy v nedeľu o 14:00 (na jeseň o 13:00) a 18:00.Areál sa rozprestiera na ploche 28.7 hektára, pričom samotná dráha zaberá 18.3 hektára. Lístky na preteky stoja € 1.33 pre dospelú osobu a € 0.66 pre študentov, dôchodcov a vojakov. Deti do desať rokov majú vstup zdarma.


Bratislava Race 2V závodisku sa uskutočňujú tri druhy pretekov. Na dvoch dráhach s dĺžkami viac ako 1,5 km sa behajú rovinové dostihy a na jednej z nich klusácke dostihy. Na prekážkové dostihy je prispôsobená dráha so 14 prírodnými prekážkami. Pre divákov sú k dispozícii 4 kryté a dve otvorené tribúny s celkovou kapacitou takmer 1500 divákov.Občerstvenie počas dostihov zabezpečujú bufety na tribúnach a v okolí dráh, Gastrocentrum, kde je možné sledovať dostihy a reštaurácia pri vstupe do areálu.


Bratislava Race WinnerV areáli sa nachádza niekoľko stávkových kancelárii, kde je možné staviť si na dostihy. Minimálny vklad je € 1 na víťaza alebo umienstenie, € 0.50 na poradie.

Dostihová dráha je dostupná autom a autobusovými linkami mestskej hromadnej dopravy s číslami 83 a 98. V areáli je strážené parkovisko pre 350 áut s poplatkom € 0.70 a pred areálom je verejné parkovisko s kapacitou okolo 400 áut.V areáli sa každú sobotu od 8 do 13 konajú aj trhy so spotrebným tovarom. Vstupné na trhy je € 0.70 pre dospelých a € 0.40 pred študentov a dôchodcov.

Aktuálny prehľad pretekov nájdete medzi športovými podujatiami v Bratislava Event Calendar.

This text available at: http://www.bratislavaguide.com/dostihy-v-bratislave